Yurt Dışında Tasarım Eğitimi

Tasarımın ve modanın önde gelen isimleri olarak bilinen Milano, Paris, Londra,ve New York gibi şehirlerde eğitim almak, bu bölümleri meslek olarak seçenler için büyük bir hayaldir. Gerek üniversite gerekse yüksek lisans düzeyinde olsun bu ülkelerde alınabilecek farklı.dallarda farklı süreçlerde farklı staj olanaklarına sahip pek çok sayıda program bulunmaktadır.

Bu programların ücret aralıkları yeterince değişkendir. Bazı okulların düzenledikleri yarışmalar bulunmaktadır ve bu yarışmalar sonucunda birinci, ikinci ve üçüncülere çoğunlukla belirli oranlarda burslar verilmektedir.

Tasarım, moda okullarında verilen eğitimlerin diğer bölümlere göre daha çok yeteneğe ve pratik olması nedeniyle bu programların mutlaka. piyasadaki firmalar ile bağlantıları bulunmaktadır.

Öğrencilerin belirli zamanlarda hazırladıkları ödevler sergilerle veya defileler piyasaya sunulmaktadır. Ve böylelikle yetenekli öğrenciler daha okullarını bitirmeden iş teklifleri alabilmektedirler.

Plus Education Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak uzun senelerden beri tasarım, moda, dizayn, iç mimarlık gibi bölümlerde farklı ülkelerdeki üniversitelere ve enstitülere öğrenci yerleşimi yapmaktayız.

Öğrencilerimizin okul ve program seçiminden sonra okula başvurusu ve kabulünün alınması, .konaklamasının ayarlanması, vize işlemlerinin eksiksiz şekilde yapılması, vizeyi aldıktan sonra uçak biletinin ayarlanması, gideceğiniz ülkede karşılama organize edilmesi gibi bütün adımlarda yardımcı olmaktayız.

Yurtdışında tasarım, moda, dizayn, iç mimarlık gibi bölümlerde öğrenci yerleşimi yaptığımız okullardan bir kaçını aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtdışında öğrenim görmeyi düşünen bireyler için moda endüstrisi her daim büyüleyici olmuştur ve popülerliğini kaybetmeden bu zamana kadar gelmiştir. Bugün özellikle Amerika ve İngiltere’deki pek çok sayıda üniversite ve moda okulu, tasarım bölümünde dünyanın en iyileri arasında yer .alırken öğrencilere önerdikleri kariyer fırsatları ile göz doldururlar.

Yurtdışı moda tasarım eğitimi söylendiğinde aklımıza ilk olarak moda haftaları ile popüler ve ünlü olan New York, Londra, Paris ve Milano gelmektedir. Bu şehirlerdeki tasarım okulları ise dünya çapında yüksek niteklikli eğitimleri ile dikkat çekmektedir.

İletişim İçin Tıklayınız.