Yurt Dışında Moda Eğitimi

Yurt Dışında Moda Eğitimi kadrosu sanat ve tasarım eğitimi almış kişilerden oluşur. Kariyerlerine yurtdışı eğitim dallarına devam etmeyi seçmiş bu cemiyet, yurtdışı sanat eğitimleri ile ilgilenen kişilere yardımcı olmayı kendilerine hedef edinmiştir. Yurt Dışında Moda Eğitimi sergilenen okullarla iyi ilişkiler içerisinde olan bu kadro portfolyo ile kabul edilebileceğiniz okullara başvurmadan önce isterseniz portfolyonuzu inceleyerek okulların kabul ölçünlerine yönelik geliştirme ve farklılıklar yapmanıza yardımcı olur, kendi eğitim geçmişlerinin yardımıyla ve okullarda sergilenen programların incelik ve artılarına çok iyi hakim olduklarından, kollara yönelik okul ve eğitim seçimi konusunda kişileri yönlendirebilirler.

Kişilere yönelik okul ve eğitim belirlendikten sonra ve portfolyonuz (gerek duyuyorsanız) hazır hale geldiğinde Yurt Dışında Moda Eğitimi okullara başvurunuzu yapar, vize ve uçak biletleri konusunda destek ve önerilerde bulunmaktadır. Okullara kabulünüzden sonra eğitim zamanı boyunca sizinle iletişim de kalarak karşılaşabileceğiniz muhtemel sorunlarda çözüm üretir. Eğitiminiz ardından şayet eğitiminizin gizli tutulmasını istemiyorsanız eğitim aldığınız dal ve detaylı özgeçmişiniz sistemimiz açısından otomatik olarak sizinle ilgilenebilecek yurtiçi ve yurtdışında bulunan tüm çizgi üstü şirketlere gönderilir.

Yurt Dışında Moda Eğitimi ayrıyeten yurtiçinde bulunan sanat ve tasarım, güzel sanatlar ve mimarlık gibi bölümler bulunduran üniversiteler ve akademiler ile yakın ilişkiler içerisindedir ve yurtdışı okullar ile aralarında köprü işlevi görmektedir. Sözlemeli olduğumuz okullardan gelen temsilci, eğitmen ve akademisyenler düzenli (derli toplu) olarak iletişim içerisinde olduğumuz üniversitelerde; pek çok atolye çalışmaları, seminer ve sunumlar gerçekleştirmektedirler.

Yurt Dışında Moda Eğitimi sadece eğitim kalitesi ve geçmişi ile gücünü ispatlamış okulları temsil etmektedir. Eğitim alabileceğiniz tüm okullar ile ilgili detaylı tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz ve istediğiniz zaman bize sorularınızı ileterek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yurtdışı tasarım okulları için ulaştığınız ve sizi yönlendirecek kaynakların, danışmanların ve şirketlerin kesinlikle ilgili Sanat ve Tasarım bölümlerinden mezun kişilerden oluşmasına dikkat etmelisiniz. Sanatçıyı ve tasarımcıyı tanıyarak doğru yönlendirme yapılmak durumundadır. Konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler; tasarımcıları, ruhlarını, ileride gelmek istedikleri yeri ve tarzlarını tanıyarak, onları doğru yönlendiremez ve planlarına en uygun okulu belirleyemezler. Branştaki en büyük risk üzerinizden en fazla kazanımı sağlamak adına, sizi hatalı yönlendiren danışmanlar tarafından bütün geleceğinizin riske atılmasıdır. Yurtdışında tasarım eğitimi için Yurt Dışında Moda Eğitimi doğru adrestir.

Katılımcılardan hiçbir şartla danışmanlık, portfolyo gözlem, okul başvuruları veya çeşitli bir sebeple ücret talep etmezler. Yurt Dışında Moda Eğitimi danışmanları okul ödemeleri yapılacağında kişilerin bu ödemeleri direk olarak kendilerinin okullara yapmasını talep eder. Kendi hesapları üzerinden ödeme talep etmeyerek okulların liste ücretleri üzerinden eğitim alacağınızı ve bunun dışında kazanç sağlamaya çalışmadıklarını şeffaf olarak sizlere gösterir. Lütfen başvurularınızı kişisel olarak ya da kimi tüccar danışmanlar yerine bizlerle gerçekleştirin ve geleceğe yönelik attığınız adımların sağlam zeminlere bastığından böylece emin olun.

Yönlenebileceğiniz pek çok bölüm bulunmakta ve bu bölümler pek çok değişik şehir ve ülkelerde, değişik okullar tarafından sunulmaktadır. Yurtdışında moda tasarımı okumak, Londra da Moda Tasarımı Eğitimi, Milan da Moda Tasarımı Eğitimi, İspanya da Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi, Paris de Moda Tasarımı Eğitimi, Amerika da Sinema Eğitimi, Kanada da Oyun Tasarımı Eğitimi, Milan da Grafik Tasarım Eğitimi, Fransa da Fotoğrafçılık Eğitimi, Milano da Araba Tasarımı Eğitimi, Torino da Yat Tasarımı Eğitimi, İtalya da İç Mimarlık Eğitimi, Milano da İç Tasarım Eğitimi, Milano da Etkileşim Tasarımı Eğitimi, İtalya da Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi, Milano da Ürün Tasarımı, Napoli de İç Mimarlık Eğitimi, Roma da İç Mekan Tasarımı eğitimi, Milano da Görsel İletişim Tasarım Eğitimi, Floransa da Turizm Eğitimi, Floransa da Gastronomi ve Mutfak Sanatları Eğitimi gibi onlarca değişik şehir olanağı arasından sizin gelecek planlarınıza, mesleki yönelimlerinize (her okul değişik ve farklı temeller ve tarzlarda eğitim verir. Birey ilgi alanı, bölümü ve ileride var olmak istediği sektöre yönelik eğitim veren en doğru yurtdışı sanat ve tasarım okuluna yönlendirilmelidir.), renklerinize ve tarzınıza göre farklı ve değişik Amerika da, Avustralya da ya da Avrupa da tasarım eğitimi alabileceği, doğru okullara yönlenecektir.

Yurtdışı Sanat Okullarına kişisel olarak başvurmakla Yurt Dışında Moda Eğitimi ile başvurmak arasında maddi olarak hiçbir fark bulunmamaktadır. Ödemeniz yine okulun liste ücretlerinden, kendiniz tarafından okula yapılacaktır. Güvende olun, risk almayınız ve bizlere ulaşınız.

Gözlerini ileriye diken tüm tasarımcılara sevgiler ve başarılar.